Istorija

Esame jauna komanda su šiuolaikišku požiūriu, 2016 metais pradėjome tiekti rinkai pažangias bei efektyvias odos priežiūros kosmetikos priemones, padedančias vartotojams mėgautis sveika kūno ir veido oda.
Bendradarbiaujame su kosmetikos gamintojais, kurie milžinišką dėmesį skiria vartotojų sveikatai bei saugumui, todėl pasitelkę naujas pažangias technologijas ir naudodami ingredientus iš natūralių šaltinių, kuria mūsų odos vertus produktus.
To dėka neimada.eu komanda gali pasiūlyti jums išskirtinių prekės ženklų produktus.

CRE8SKIN

Nepakartojamas kremas veidui su laukinių Aliaskos lašišų aliejumi bei ikrų ekstraktu. Visame pasaulyje vartotojų pamėgtas kremas iš Pietų Korėjos padės jums kovoti su raukšlėmis ir išlaikyti odą sveiką.

AROSHA

Unikalūs Italijos gamintojo produktai bei sprendimai tiek veidui, tiek kūnui išsaugos pagrindines jūsų odos savybes: drėgmę, antioksidacinį aktyvumą, elastingumą ir pralaidumą. Arosha gaminiai sukurti, remiantis pagrindiniais korneologijos principais ir gali būti naudojami namų vartotojų ar profesionalų, siekiant išsaugoti pagrindines odos savybes: drėgmę, antioksidacinį aktyvumą, elastingumą.

IASO ir DR. IASO

Nuo 2001 metų nepaliaujanti stebinti savo kokybe ir efektyvumu IASO užkariavo visos Azijos, taip pat JAV, Kanados, Australijos ir Naujosios Zelandijos vartotojų širdis. O dabar IASO bei DR. IASO kosmetika – jau Lietuvoje. Dėka puikių komponentų, tokių kaip azijinė centelė, Fito kompleksas, Effaderma bei novatoriškų gamybos technologijų, tokių kaip HINE, Micro-Liposome, SGCE, IASO odos priežiūros produktai skverbiasi giliai į odą, veikia pažeistas vietas, atstato drėgmės barjerą, atkuria tvirtumą ir naikina senėjimo požymius.

Secret nature

Secret Nature produktus sudaro daugiau nei 90% natūralių ingredientų, kurie į produktus atkeliauja iš taršos nepaliestos Pietų Korėjos Čedžiu salos, perteikdami natūralų gyvybingumą. Tai autentiška kosmetika iš gamtos.

MAXXELLE

Mes nesustosime, kol nepasieksime tobulų ir sveikų plaukų rezultato!
Norint pasiekti tobulą efektą, būtina pasirūpinti detalėmis ir nieko nepalikti atsitiktinumui. Kiekvienas produktas yra tikslaus tyrimo rezultatas, atsižvelgiant tiek į klientą, tiek į meistrą.
Mes dirbame siekdami grožio ir estetikos. Mūsų produktai yra ne tik priemonės skirtos puoselėti plaukus, bet ir gydomosios priemonės, kurių tikslas – atkurti natūralų grožį. Jų veiksmingumas slypi organinės ir biologinės kilmės aktyviosiose medžiagose, kurios užtikrina ilgalaikius matomus rezultatus.
„MAXXelle“ laboratorijos nenuilstamai dirba ieškodamos išskirtinių formulių, kurios plaukams ir odai suteikia minkštumo, žvilgesio, stiprumo ir svarbiausia, be žalos TAU ir gamtai.

Mūsų produktus tai pat galite rasti: